Viktor-Art Tech | Pracownia rzeźbiarska Viktor-Art | Sklep z rzeźbami Wersja polska Wersja angielska

Drewniane elementy
reklamowe

Pracownia Rzeźbiarska Viktor-Art zajmująca się od ponad 20 lat ręczną obróbką drewna w charakterze artystycznym i użytkowym, wraz z pionem technologicznym Viktor-Art TECH chcą Państwu przedstawić jedyną swego rodzaju ofertę na rynku krajowym i europejskim.


Dzięki zastosowaniu najnowszych programów do projektowania, maszyn numerycznych do obróbki drewna skrawaniem, ploterów laserowych, oraz doświadczeniu w wykończeniu lakierniczym, firma Viktor-Art tech oferuje produkcję szyldów reklamowych dostosowanych do potrzeb klienta.

Wykonujemy szyldy reklamowe na podstawie wektorów 2D...

Proces obróbki mechanicznej (frezowania, skrawania) przygotowanego wcześniej modelu 3D jest wykonywany na obrabiarkach numerycznych CNC z dokładności do 0,01mm.

Nasza oferta frezowania numerycznego zawiera:

Finalny produkt dostarczony zostaje bezpośrednio do klienta, bądź zostaje użyty do dalszego procesu kopiowania odbywającego się na 12-sto wrzecionowych frezerko-kopiarkach bryłowych. Daje to możliwość wielokrotnego powielania obiektów przestrzennych w 6-sciu osiach swobody (pełne 3D), a każdy powielany element jest identyczny z pierwowzorem.

Tak wykonane produkty przekazujemy działowi artystycznemu Pracowni Rzeźbiarskiej - Viktor-Art do ręcznego wykończenia przez polskich artystów rzeźbiarzy. Ręczna obróbka dłutem nadaje naszym produktom niepowtarzalny charakter, oryginalność i walory estetyczne nie do osiągnięcia nawet przez najlepsze frezarki numeryczne. Nasze produkty cenione są za jakość i wykonanie w Europie i na świecie!
Frezowanie drewna na podstawie zaprojektowanych, lub laserowo zeskanowanych modeli 3D. Frezowanie drewna - rzeźba Frezowanie drewna - rzeźba Frezowanie drewna - rzeźba Frezowanie drewna na podstawie zaprojektowanych, lub laserowo zeskanowanych modeli 3D. Frezowanie drewna - rzeźba Frezowanie drewna - rzeźba Frezowanie drewna - rzeźba