Viktor-Art Tech | Pracownia rzeźbiarska Viktor-Art | Sklep z rzeźbami Wersja polska Wersja angielska

Frezowanie figur
wielkogabarytowych

Pracownia Rzeźbiarska Viktor-Art zajmująca się od ponad 20 lat ręczną obróbką drewna w charakterze artystycznym i użytkowym, wraz z pionem technologicznym Viktor-Art TECH chcą Państwu przedstawić jedyną swego rodzaju ofertę na rynku krajowym i europejskim.


Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w zakresie obróbki drewna (szczegóły w zakładce "Usługi Frezowania Drewna"), oraz przy wykorzystaniu oprogramowania 3D jesteśmy w stanie wyprodukować na życzenie klienta figury, bryły, oraz niestandardowe obiekty znacznie wykraczające poza zasięg pola roboczego dostępnych frezarek CNC.

Viktor-Art TECH i grupa doświadczonych technologów, specjalizujących się w zakresie projektowania i obróbki skrawaniem, dzięki technice plastrowania i dokładnie wyliczonych połączeniach wzdłużnych i poprzecznych jest w stanie wyprodukować wielkogabarytowe figury, bryły i formy.

W skład doświadczenia naszej pracowni wchodzi produkcja figur realistycznych o rozmiarach od 3m do 6m wysokości. Kubatura takich figur to 7 kubików wzwyż. Dodatkowo na życzenie klienta wybieramy środek tego rodzaju brył dla "odchudzenia" masy całkowitej.

Wszystkie operacje, podziały, miejsca klejenia są wcześniej dokładnie zaprojektowane i uzgadniane z klientem na etapie przygotowania modelu wirtualnego.

Model wirtualny możemy otrzymać bezpośrednio od klienta (chmura punktów, siatka trójkątów (STL), czy modele gemotryczne zaprojektowane od podstaw, lub po inżynierii odwrotnej), jak również oferujemy usługi skanowania 3D strukturalnego (szczegóły w zakładce "Skanowanie 3D"). Modele rzeczywiste o małych rozmiarach są w póżniejszym etapie powiększane do zamawinych rozmiarów (nawet kilkukrotnie) i poddawane obróbce skrawaniem.

Oferujemy również własny transport w miejsce docelowe zamówień wielkogabarytowych. Dostępny samochód transportowy dla elementów do 4m długości.Frezowanie drewna - rzeźba Frezowanie drewna - rzeźba Frezowanie drewna - rzeźba